Euphoria Fitness & Spa Center

EUPHORIA CLUB 24.700 m²’ lik bir alana kurulu 5 katlı bir tesis olup, BURSA’daki en büyük spor ve dinlenme kompleksidir.

Tesisimizde ; Yarı Olimpik standartlarda açık yüzme havuzu , açık olan bu havuzun etrafında 200 şezlong kapasiteli bir güneşlenme alanınız bulunmaktadır. Ayrıca 4.500m² genişliğinde fitness, spor, yağ yakımı ve form koruma yapabileceğiniz Kardiyo Egzersiz alanı vardır.

Bununla beraber 2 tane Aerobik stüdyo da ücretsiz grup derslerine planlı saatlerde katılabiliyorsunuz ( Plates, Salsa, Zumba, Ağırlık egzersizleri vs.. ) Aynı alanda boks ringimiz ve Masa tenisi oynama imkanınızda mevcuttur .

Tüm bu aktivitelerin dışında 2.500m²’ lik BURSA ’nın en büyük TERMAL SPA Merkezi bulunmaktadır, bu alan içerisinde yarı olimpik standartlarda sıcak kükürtlü termal havuzumuz vardır, ayrıca Sauna, Jakuzi, Masaj, Türk hamamı ve özel VIP termal alanlarımız mevcuttur.

Size günü her saati beslenme danışmanlığı ve vücut analizi yaptırabileceğiniz uzman ekibimizle eğitmen kadromuzla sürekli ve planlı hizmet vermekteyiz .

2013 yılından bugüne kadar BURSA ’da spor kompleksi anlayışını üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Bu anlamda BURSA ’nın en büyük ve en modern spor merkezi olarak her geçen gün yeniliğe açık olan anlayışımızla istikrarlı bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Euphoria olarak misyonumuz BURSA’da Fitness ile Spa’yı birleştirerek siz misafirlerimize sporun yanı sıra dinlenme imkanı sağlamak ve yaşam tarzınızı spor ile farklı bir boyuta taşımaktır. Tüm bu aktiviteler ve grup derslerimiz ile sizi daha fazla sosyalleştirip günün stresinden uzaklaştırıyoruz.

 Euphoria Fitness & Spa Center
Adres:  Kükürtlü Mah. Dr. R.Burlu Caddesi No:11
İl / İlçe: Osmangazi/Bursa
Telefon:  0 224 233 00 02 – 0224 233 00 03
Fax:  0 224 233 03 04
Mail:  info@euphoriaclub.com.tr
Websitesi:  www.euphoriaclub.com.tr
Verdiği Hizmetler Fitness Alanları, Studio Dersleri, Multi-cross Training alanı, Açık Havuz, Sauna, Jakuzi, Gelin Hamamı, Masa Tenisi, Dinlenme, Alanları, Muay Thai & Boks, Personel Training , Masaj, Kese Köpük, Consept by Euphoria

 

BU MASAJ SOLUNUNA HIZLI REZARVASYON YAPBir Cevap Yazın