DAISY SPA MASAJ SALONU

Bursa masaj salonları içerisinde hizmet veren SÖNMEZ TURİZM EMLAK TEKSTİL VE EĞLENCE YATIRIMLARI SAN.TİC.A.Ş. ait olan DAISY SPA Alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermekteler.

Adres:  Demirtaş Dumlupınar Osb Mah. Yalova Yolu Bursa Baia Hotels K:-2 (Yalova Yolu 9. Km)
İl / İlçe:  Osmangazi, Bursa
Telefon:  0224 275 45 00
Fax:  0224 275 45 05
Mail:  daisyspamasaj@gmail.com
GSM:  0537 036 63 67
Verdiği Hizmetler Spa, Uzakdoğu masajı, Özel masaj

 

BU MASAJ SOLUNUNA HIZLI REZARVASYON YAPBaia Hotel’de kendinizi özel hissettirecek size özel bir masaj veya kişisel bakımı mutlaka bulabilirsiniz.

Geleneksel masajların yanı sıra dünyaca ünlü masajlar da menüde yer almaktadır.

Esnetme, gerdirme ve baskı yöntemiyle yapılan THAI masajı enerji kanallarını açıp tutulan kaslarınızı çözebilir.
Sıcak volkanik taşların vücutta gezdirilerek ve bazı noktalarda bekletilmesiyle yapılan TAŞ masajı bedeninizden tüm olumsuz enerjiyi alır ve pozitif enerji yükler.
Bitkisel aromatik yağlarla ve daha yavaş manipulasyonlarla yapılan AROMA TERAPİ masajı bedeninizle beraber ruhunuzu da dinlendirir.
Yoğun ve yorucu bir günün ardından İsveç tekniği uygulanarak yapılan KLASİK masaj adeta size mini bir tatil yaşatacaktır.
Osmanlıdan günümüze uzanan hamam ve hamam programları (kese, cafe peeling, tuz peeling ve köpük masajı) cildinizi yeniler ve bakımlılık hissi verir.
Günde 30 dk uyguladığımız incelme, vücut toparlama ve daraltma programlarımızla 30 dakikada 2 cm incelmeniz mümkün.
Şımartıcı bakımların yanısıra spor masajı, ayak reflex masajı, hint baş masajı, medikal masajlar, ayurveda masajları, Bali masajı, shiatsu masajı ve Hawai lomilomi masajları ile de kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Bursa’daki ilk tam hizmet veren Sağlık Kulübü olmasıyla öne çıkan Baia Spa & Wellnes Club günün yorgunluğunu üzerinizden silip atacak.

Baia’da huzurun sesini dinleyin. Bir günlüğüne de olsa şımartın kendinizi…

Bir Cevap Yazın